1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
JA slide show
 
seda2Ing. Miloslav Flouma
Vrchovecká 25
59401 Velké Meziříčí
tel.: 775270163

Jana Floumová
Vrchovecká 25
59401 Velké Meziříčí
tel.: 775270708

O nás

PDFTiskEmail

Zahradnictví vzniklo krátce po 1. světové válce. Patřilo známému pilotovi Janu Čermákovi, který jej pronajímal zahradníkovi Josefu Floumovi. Josef Flouma se o zahradnictví staral a postupem času jej také od pana Čermáka odkoupil a stal se jeho právoplatným majitelem. Jeho prioritou bylo pěstování zeleniny a květin pro obyvatele Velkého Meziříčí a okolí.

V této době bylo v blízkém okolí dalších 7 malých rodinných zahradnictví. V 60. letech bylo zahradnictví znárodněno a začleněno do podniku Komunální služby Velkého Meziříčí. V té době řídil zahradnictví syn Josefa a Růženy Floumových, Miloslav Flouma, a jenom jeho zásluhou nedošlo ke zrušení zahradnictví, jak bylo několikrát plánováno. Vlivem jeho dobrého řízení se zahradnictví neustále vyvíjelo. V roce 1991 bylo v rámci restitucí zahradnictví vráceno do majetku rodiny Floumových.

V současné době provozuje zahradnictví již 3. generace rodiny. Zahradnictví prošlo rozsáhlou modernizací a za cíl si vytklo tři základní podmínky poskytování služeb: profesionální odbornost, zaručení kvality a českou tradici.

Součástí rodinné firmy jsou dnes také tři obchody, nabízející velký sortiment květin, floristických potřeb a potřeb pro zahrádkáře.

Partner Fleurop

fleurop

NOVINKY

Velikonoční dekorace

Neváhejte a přijďte si k nám vybrat velikonoční dekorace. I na poslední chvíli jistě seženete výzdobu přesně pro váš domov.

Číst více ...

Návštěvnost

TOPlist

CERTIFIKÁT

Ing. MILOSLAV FLOUMA - ZAHRADNICTVÍ - netkatalog.czZahradnictví - netkatalog.cz

AKCE